Stel cookie voorkeur in

Team

Team obs 't Span

avatar

Alma de Bakker

Groep 1-2A

Woensdag tot en met vrijdag

alma@obs-t-span.nl

avatar

Angelique Hegeman

Groep 3

Maandag tot en met donderdag

angelique@obs-t-span.nl

avatar

Bertha Holst

Groep 1-2B

Dinsdag en woensdag

bertha@obs-t-span.nl

avatar

Carolina Lont

Groep 3 en 4

Dinsdag en woensdag groep 4, donderdag groep 3

carolina@obs-t-span.nl

avatar

Ester Tijsen

Groep 4-5

Maandag, donderdag en vrijdag

ester@obs-t-span.nl

avatar

Femke Dalmaijer

Groep 1-2A

Maandag en dinsdag

femke@obs-t-span.nl

avatar

Jacqueline Wigbout

Groep 1 - 2B

Maandag, donderdag en vrijdag

Jacqueline@obs-t-span.nl

avatar

Jeroen van Dijk

Groep 6-7

Maandag tot en met vrijdag

jeroen@obs-t-span.nl

avatar

Joke Hofman

Onderwijsassistente

Maandag, dinsdag en donderdag

info@obs-t-span.nl

avatar

Kelly Jansen

Intern begeleider

Maandag tot en met vrijdag

ib@obs-t-span.nl

avatar

Leonie Zoons

Groep 5-6

Maandag tot en met vrijdag

leonie@obs-t-span.nl

avatar

Maryanne Wittink

Groep 7-8

Dinsdag tot en met vrijdag

maryanne@obs-t-span.nl

avatar

Miranda Oudshoorn

Groep 1 - 2C

Woensdag tot en met vrijdag.

miranda@obs-t-span.nl

avatar

Monique Kuiper

Groep 1-2C

Maandag tot en met woensdag

monique@obs-t-span.nl

avatar

Petra Bakker

Directie

Maandag tot en met vrijdag

info@obs-t-span.nl

avatar

Rianne Eilander

Groep 1 - 2A

Maandag en dinsdag

info@obs-t-span.nl