Stel cookie voorkeur in

Team

Team obs 't Span

avatar

Alma de Bakker

Groep 1-2A en 1-2B

Maandag tot en met woensdag

alma@obs-t-span.nl

avatar

Angelique Hegeman

Groep 3 en specialist Toekomsgerichtonderwijs

Maandag tot en met vrijdag

angelique@obs-t-span.nl

avatar

Carolina Lont

Groep 4

Maandag tot en met woensdag

carolina@obs-t-span.nl

avatar

Ester Tijsen

Groep 4

Woensdag tot en met vrijdag

ester@obs-t-span.nl

avatar

Femke Dalmaijer

Groep 1-2A

Woensdag tot en met vrijdag

femke@obs-t-span.nl

avatar

Jacqueline Wigbout

Groep 1 - 2B

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jacqueline@obs-t-span.nl

avatar

Kelly Jansen

Intern begeleider en groep 7-8

Maandag, woensdag en donderdag

ib@obs-t-span.nl

avatar

Leonie Zoons

Groep 6-7

Maandag tot en met vrijdag

leonie@obs-t-span.nl

avatar

Liselotte Schröder

Groep 5

Maandag tot en met vrijdag

liselotte@obs-t-span.nl

avatar

Maryanne Wittink

Groep 7-8

Dinsdag tot en met vrijdag

maryanne@obs-t-span.nl

avatar

Miranda Oudshoorn

Groep 2 en 3

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

miranda@obs-t-span.nl

avatar

Monique Kuiper

Groep 2

Maandag tot en met woensdag

monique@obs-t-span.nl

avatar

Petra Bakker

Directie

Maandag tot en met vrijdag

info@obs-t-span.nl