Stel cookie voorkeur in

Team

Team obs 't Span

avatar

Alma de Bakker

Groep 1-2A

Woensdag tot en met vrijdag

alma@obs-t-span.nl

avatar

Angelique Hegeman

Groep 3

Maandag tot en met donderdag

angelique@obs-t-span.nl

avatar

Bertha Holst

Groep 1-2B

Donderdag en vrijdag

bertha@obs-t-span.nl

avatar

Carolina Lont

Groep 4-5 en 7-8

maandag groep 7-8, dinsdag en woensdag groep 4-5

carolina@obs-t-span.nl

avatar

Ester Tijsen

Groep 4-5

Maandag, donderdag en vrijdag

ester@obs-t-span.nl

avatar

Femke Dalmaijer

Groep 1-2A

Maandag en dinsdag

femke@obs-t-span.nl

avatar

Jeroen van Dijk

Groep 6-7

Maandag tot en met vrijdag

Mijn naam is Jeroen van Dijk. Ik werk sinds dit schooljaar op ‘t Span. Ik werk 5 dagen per week in groep 6-7 en daar geniet ik erg van. Verder vind ik het heel leuk om met de collega’s van ‘t Span samen te werken. Ik volg momenteel de opleiding Specialist toekomstgericht onderwijs.

Ik woon met mijn vrouw en twee kinderen in Schagen. Mijn hobby’s zijn vooral sporten. Ik tennis, schaats, crossfit en kitesurf. Omdat ik zo van sporten hou, ben ik ook heel blij dat ik op ‘t Span de gymlessen geef.

jeroen@obs-t-span.nl

avatar

Joke Hofman

Onderwijsassistente

maandag, woensdag en vrijdag

info@obs-t-span.nl

avatar

Karin Arends

Directie

Donderdag en vrijdag

info@obs-t-span.nl

avatar

Kelly Jansen

Intern begeleider

Dinsdag en woensdag

ib@obs-t-span.nl

avatar

Leonie Zoons

Groep 5-6

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

leonie@obs-t-span.nl

avatar

Maryanne Wittink

Groep 7-8

Dinsdag tot en met vrijdag

maryanne@obs-t-span.nl

avatar

Monique Kuiper

Groep 1-2B

maandag tot en met woensdag

Mijn naam is Monique Kuiper en ik woon in Hippolytushoef met mijn man Niels en zoontjes Finn en Tygo. 
Op 't Span werk ik 3 dagen in de kleutergroep, dit doe ik met heel veel plezier!
Ik vind het leuk om de kinderen spelenderwijs iets bij te brengen, ze zijn zo enthousiast en het is mooi om ze te zien ontwikkelen. In mijn vrije tijd geef ik dansles aan kinderen en ben ik actief bij een musicalvereniging: ik speel mee en doe de choreografie. Ik maak ook graag uitstapjes met mijn gezin: de dierentuin, het zwembad, op vakantie, het is altijd genieten!

 

monique@obs-t-span.nl

avatar

Petra Bakker

Directie

Dinsdag en woensdag

info@obs-t-span.nl

avatar

Petra van Doorn

Groep 3

vrijdag

petra@obs-t-span.nl